Ana Sayfa Üye Ol Üye Girişi Sistem Nasıl Çalışıyor İletişim

Amaçlar

Bedava reklam vererek ,hilesiz şekilde gerçek ziyaretçiler elde etmek suretiyle web sitenizin arama motorlarında üst sıralara taşınmasını sağlayabilirsiniz.

SINIRSIZ VE BEDAVA reklam hakkınız bulunmaktadır.

Dürüst olduğunuz sürece sınırsız reklam yapabilirsiniz

SINIRISZ web sitesi ekleyebilirsiniz

Sistem Nasıl Çalışıyor.

1- Web sitesinin reklamını yapmak isteyenler www.reklamveral.com sitesine üye oluyor .

2- Tüm üyeler birbirlerinin reklamını gösteriyor. Bu sayede tüm üyeler bedava reklam yapmış oluyor.

3- Her üye 468x60 px boyutunda banner.png isimli reklam resmini sisteme yükler . Reklam otomatik olarak banner reklam olarak tüm üyelerde gözükür. Reklam boyutu tüm sayfalar için genişliği otomatik ayarlar. Bu sayede sitenizin yapısı bozulmaz. Mobil sayfalarda da uyumlu olur.

4- Reklama tıklandığında reklam sahibinin sitesi açılır.

5- Yapılan her hareket istatistik sayfasına ANLIK olarak işlenir. Sizin reklamınızın diğer sitelerde kaç kere gösterildiği, reklamınıza kaç kere tıklandığı, sizin web sitenizde diğer sitelerin reklamının kaç kere gösterildiği bilgisi ANLIK olarak istatistiklere yansır.

Onay Süreci

Web sitenizin sürekli gelişiyor olması ve reklamınızın ahlaki kurallara uygun olması bedava reklam göster sistemine dahil olmanız için yeterlidir.

Üyelikten Çıkarmak

Web sitenize çok ziyaretçi gelmemesi üyelikten çıkartılacağınız anlamına gelmez. Önemli olan sitenizin aktif ve güncel olmasıdır.Sizlere SINIRSIZ REKLAM GÖSTERİM hakkı veriyoruz.

1-Web siteniz güncel değilse yani web sitenizle ilgilenmiyorsanız üyelikten çıkartılırsınız.

2- Web siteniz ahlaki değerlere uymuyorsa üyelikten çıkartılırsınız

3- Size verilen reklam kodunu web sitenizden silerseniz , kodu değiştirirseniz, başka kodlar ekleyerek reklam kodunu pasif hale getirirseniz BANLANIRSINIZ.

4- web siteniz bir gün içinde hiç hit almıyorsa yada web siteniz kapatılmışsa üyelikten çıkartılırsınız.

Otomatik Kontrol Sistemi

1- reklamveral.com sistemi bot ları web sitenize gelerek reklam kodunun web sitenizde varlığını ve aktifliğini kontrol eder. Reklam kodu sitenizde yok veya pasif durumdaysa üyeliğinizi BANLAR.

2- reklamveral.com sistemi bot ları web sitenize gelerek web sitenizin güncellenme tarihlerini ve öge sayısını sayarak sitenizin güncellenme durumuna bakar. web siteniz güncellenmiyorsa üyeliğiniz silinir. -banlanmaz-

3- reklamveral.com bot ları sitenize ulaşamazsa siteniz kapatılmış kabul edilir ve üyeliğiniz silinir -banlanmaz-

4- web siteniz 1 gün içinde hiç ziyaretçi gelmiyorsa siteniz pasif kabul edilir ve üyeliğiniz silinir. -banlanmaz-

Manuel Kontrol

Adminler sitenize gerçek giriş yaparak kontrol işlemlerini gerçekleştirir. Kural dışı durularda üyeliğinizi siler yada banlar.

Reklam Detayı

1- Klasik 468x60 banner web sitenizin istediğiniz yerine yerleştirirsiniz.

2- Reklama tıklandığında reklam sahibinin web sayfası açılır.

3- web sitenizin ziyaretçi sayısı az olsa bile web sitenizi güncellediğiniz ve kurallara uyduğunuz sürece reklamınız SINIRSIZ olarak yapılır. Yani üyelikten çıkartılmazsınız.

4- Web sitenizden kaç tane reklam gösterilirse sizin reklamınızda o kadar gösterilecekttir. ziyaretçi sayınız az ise tüm sayfalarınıza reklam kodunu yerleştirmeniz yararınıza olacaktır. Üye olduğunuz anda 10.000 gösterim hakkı sistem tarafından hesabınıza tanımlanacaktır. Aynı anda birden fazla reklamı tek sayfada gösterebilirsiniz. Bu sayede gösterim hakkınız hızla artar. Örneğin bir sayfa da iki adet reklam varsa o sayfa her gösterildiğinde reklam gösterim hakkınız 2 puan artmış olur.

İstatistik ve Sayaç - Kredi - Detayı

1- Web sitenizde reklam gösterildikçe krediniz artar. 1 Sayfada kaç tane reklam gösterirseniz krediniz o kadar artar.1 reklam gösterimi kredinizi 1 arttırır. 30 saniye içinde kaç reklam gösterilirse gösterilsin kredi değeri 10 dan fazla artmaz. Aşırı sayfa gösterimi durumunda sistem hile ihtimaline karşı kredi arttırmayı 30 saniyeliğine sınırlandırır.

2- Web sitenizden gösterilen reklamlara tıklandıkça krediniz artar. Aynı reklama 30 saniye içinde tekrar tıklanırsa kredi artmaz. Ancak farklı reklamlara tıklandıkça kredi artar.Aynı linke yoğun yönlendirme neticesinde sistem hile ihtimaline karşı kredi arttırmayı 30 saniyeliğine sınırlandırır.

3- Web sitenizin reklamı gösterildikçe krediniz azalır. 1 reklam gösterimi 1 kredi azaltır. Diğer üyelerin sitesinde yayınlanan sizin reklamınıza tıklanması kredinizi azaltmaz.

4- Kredi değerleri 1 dakika içinde 30 dan fazla azalmaz yada 30 dan fazla artmaz. Sistem yoğun kredi hareketlerini hile ihtimaline karşı 60 saniyeliğine sınırlandırır.

5- Krediniz bitmesi yada azalması durumunda üye girişinde yada ilan edilen kampanyaları takip ederek bedava kredi kazanabilirsiniz.

Diğer Bedava Reklam Sitelerinden Farkımız

1- Sistemimiz tamamen ücretsiz ve her zaman ücretsiz kalacaktır

2- VIP üyelik veya benzeri öncelikli üyelik sistemleri kullanılmamaktadır. Bu tarz sistemlerde öncelikli üyelerin reklamları çok sık gösterilir. Önceliksiz üyelerin reklamları ise çok az gösterilir. İşin özü öncelikli üyeler normal üyeleri sömürür. Test etmesi kolaydır. Öncelikli üye sistemi olan bir bedava reklam sitesine girdiğinizde web sayfasını sürekli yenileyin. Bazı reklamarın sık sık gösterildiğini göreceksiniz.

3- Sayımlarımız anlıktır. Karmaşık puanlama sistemimiz yoktur. Siz kaç reklam gösterirseniz sizin reklmınızda o kadar gösterilir. Ancak üyelik sayfanızı takip ederek çeşitli işlemleri yaptığınızda fazladan reklam gösterim hakkı elde edebilirsiniz. Test etmesi kolaydır. Kendi web sitenizde reklamveral.com kodunun bulunduğu sayfayı yenileyiniz. Üyelik sayfanızı yenilediğinizde sayımların değiştiğini göreceksiniz.

4- Web sitesi ekleme sınırı yoktur. Dilediğiniz kadar web sitesi ekleyebilirsiniz.

reklamveral.com kazancı nedir ?

Tüm reklam gösterimlerinin %25 kadar reklam kullanma hakkımız vardır. Yani sizin web sitenizin gösterilen her 100 reklamına karşılık sizin web sitenizde reklamveral.com un belirlediği - genel ahlaka aykırı düşmeyen- 25 adet reklam gösterilir. Bu sayede yeni üyeler kazanmaya ve sitemizin masraflarını karşılamak için gelir elde etmeye çalışırız.

Hile yapmaya çalışarak BEDAVA SINIRSIZ REKLAM şansınızı yitirmeyiniz


.